O nas

Założona w 1984 roku przez Krzysztofa WOJSĘ, była do roku 1989 jedyną taką firmą w Kielcach i w regionie zajmującą się doradztwem w obrocie nieruchomościami.

Przez prawie 40 lat zawarto przy naszym udziale tysiące transakcji.  Zdobyta w ten sposób wiedza i doświadczenie poparte stałym doskonaleniem umiejętności poprzez udział w szkoleniach, sympozjach i kongresach gwarantuje profesjonalizm w świadczeniu usług. Szczególną satysfakcję przynosi nam przeprowadzanie transakcji o wysokim stopniu skomplikowania. To właśnie w przypadku takich realizacji, możemy się wykazać naszym doświadczeniem.

Naszymi stałymi klientami są m.in:

„BECHER” Sp. z o.o.,

„ECHO-INWESTMENT” S.A.,

Spółki Grupy „KOLPORTER”,

„Ryszard GRZYB – NIERUCHOMOŚCI”,

„HSD Development”

także wiele innych liczących się firm w regionie i w Polsce.

Mamy także liczną grupę wiernych klientów prywatnych.

Jesteśmy założycielami i członkami Polskiego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.

Profesjonalizm naszych usług oparty jest na prawie 40-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Naszych klientów chroni polisa OC – Grupy CONCORDIA. Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy – ekipa EUROLOCUM.pl

Zespół „Eurolocum”

Subskrybuj nowe oferty